Panadol Junior čípky jsou určeny ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spálu, příušnice) a očkování. Celý popis
Panadol Junior čípky obsahují 250 mg paracetamolu a jsou určeny pro děti od 15 kg. Jejich použití se doporučuje v případech, kdy dítě nechce nebo nemůže přijímat lék ústy nebo když dítě zvrací. Jednotlivé čípky jsou baleny v plastových stripech, ze kterých je lze snadno vyjmout. Příbalová informace "VP" Informace pro použití, čtěte pozorně! PANADOL JUNIOR ČÍPKY (Paracetamolum) Čípky Držitel rozhodnutí o registraci: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, GlaxoSmithKline Export Ltd., Brentford, TW8 9GS, Velká Británie Výrobce: Farmaclair, 440 avenue du Générale de Gaulle, Hérouville-Saint Clair, Francie Složení: Paracetamolum 250 mg v jednom čípku Pomocné látky:ztužený tuk Indikační skupina: Analgetika, antipyretika Charakteristika: Panadol Junior čípky obsahují paracetamol, látku proti bolesti (analgetikum) a ke snížení horečky (antipyretikum).