LEANO.cz
ASPIRIN Protect 100 mg 98 tablet

ASPIRIN Protect 100 mg 98 tablet

Cena 109
Nejlevněji na
Lékárna Dr. Max
Do nákupního seznamu
  • Osobní odběr v 461 lékárnách Dr. Max zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Pro léčbu dospělých osob s podezřením na akutní postižení tepen zásobujících srdeční sva k dlouhodobé léčbě nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště.

Srovnání cen ASPIRIN Protect 100 mg 98 tablet

109 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
109 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
29 Kč
109.00 109.48 2

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Pilulka | Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Pilulka | Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz